Професор кафедри історії України РДГУ виступила спікером на Круглому столі "Політичні репресії радянського тоталітарного режиму: історія та підходи до викладання" що відбувся в РОІППО для вчителів суспільних предметів.

У Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено круглий стіл «Політичні репресії радянського тоталітарного режиму: історія та підходи до викладання», учасниками якого стали науковці та вчителі суспільних предметів Рівненщини.
Під час зустрічі обговорили основні складові репресивної політики радянського режиму, особливості формування, структуру, еволюцію радянських репресивних органів, специфіку термінології, методи, масштаби репресій (зокрема, у Рівненській області з 1939 до середини 1950-х рр. було репресовано не менше 130–150 тис. осіб), реабілітаційні процеси, простежили паралелі з сучасністю та підходи до викладання теми в шкільному курсі історії.
Особистісний вимір репресій розглянули крізь призму «українського катинського списку», у якому були колишні учасники революції 1917-1921 рр., розстріляні радянською владою за політичною ознакою.
Спікери:
- Андрій Жив’юк – д.і.н., керівник науково-редакційної групи «Реабілітовані історією. Рівненська область»;
- Руслана Давидюк – д.і.н., професорка кафедри історії України РДГУ;
- Віталіна Данильчук – к.і.н., доцентка кафедри методики викладання і змісту освіти Рівненського ОІППО.
Дякуємо усім учасникам за співпрацю та плідну дискусію!